COVER GIRL

NeoNail

Tak, zdaję sobie sprawę, że nadal czekamy na pełne promienie słońca. Ale powiem Wam w tajemnicy ;) We mnie już są !!! A to, co czym mogę to wyrazić, to kolory które mnie ubierają. NeoNail proponuje nieoczywistą ferię barw na wiosnę. Kolory, które z  jednej strony podkreślą budzącą się przyrodę, a z drugiej strony podkreślają kobiecość. A co ! Każda z nas chciałaby być Cover Girl :)

Kolory NeoNail z kolekcji Cover Girl są mocne, są bezkompromisowe, są angażujące. Ja czuję się w nich świetnie, mimo, że odbiegają od wiosennych pasteli proponowanych w innych kolekcjach. Ta kolorystyka zainspirowała mnie do geometrycznych wzorów – oczywiście w nieprzesadzonej ilości. Lubię siebie w takim wydaniu – trochę szalonym. Ciężko mi zmieścić się ramach klasyki kolorystycznej właśnie w kwestii paznokci hybrydowych.

Moja stylizacją inspirowana tymi kolorami właśnie taka jest. Jej elementy są idealnym wypełnieniem codzienności, ale poszczególne rzeczy, ze spokojem dobiorę, wybierając się na wieczorne przyjęcie.

Look:

 

 

foto by Krzysztof Adamek

 

 


Komentarze 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *