Denim Shirt

Byliśmy na ulicy Próżnej. Dzisiaj jesteśmy na Placu Grzybowskim ze stylizacją, w której chciałam pokazać klasyczną denim shirt.Do niedawna kojarzyłam Plac Grzybowski z parkingiem, na który wpadaliśmy  podczas weekendowych poszukiwań tych znanych i mniej znanych, warszawskich śniadaniowni. Ostatnio pojawiły się tu filie kultowych miejscówek, jak np. City SAM czy Charlotte. Sam Plac Grzybowski był niegdyś targowiskiem, słynącym z wyrobów żelaznych. Dziś to słoneczny, spokojny zakątek w samym centrum Warszawy, łączący monumentalne fasady z nowoczesną architekturą zieleni. Jest piękny.

Wracając do stylizacji. Jest totalną klasyką, dość surową. Nieśmiertelna koszula jeansowa, dopasowane, mega elastyczne jeansy i ulubione botki …i mocno streetowa kurtka. Kolorystyka jesienna. Jednak całość dała kobiecy, sexy efekt – przynajmniej ja się tak czułam :) Klasyczna denim shirt musi spełniać pewne wymogi – odpowiednia długość, wąskie rękawy, zatrzaski – nie guziki, i ciemny kolor. Idealną znalazłam w najnowszej kolekcji Dsquared2.

Ta kurtka to totalny hit mojej szafy – kupiłam ją w Outlet Factory, za 249 zł…. szok. Noszę praktycznie do wszystkiego. Nie wiem jaka to kolekcja, ale zakończenia wskazują na Tech Pack.

Spodnie mega wygodne z Calzedonia – świetnie kształtują tyłek :) Polecam :)

Całość nie za surowo ? Jak uważacie ?

IMG_9749 copy IMG_9674 copy IMG_9686 copy IMG_9745 copy kadr IMG_9610 copy copy IMG_9783 copy IMG_9744 copy FullSizeRender

foto: Krzysztof Adamek

koszula – Dsquared2

kurtka – Nike

spodnie – Cazedonia

buty – Isabel Marant

okulary – Ray Ban

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *