Denim shorts

Totalnie codzienny look na bazie denim shorts. Koszula w kroju ovesize i sneakersy na wyższej podeszwie. Lubię bardzo, kiedy tylko świeci słońce, a jeszcze bardziej polubię kiedy w końcu się opalę;)

Jeans’owe shorty to dość dyskusyjny dla mnie temat. Zawsze chciałam nosić, ale zawsze się krępowałam ze względu na uda. Wiem, widzę i obserwuję, że niektóre dziewczyny w okresie letnim raczej nie przejmują się estetyką swoich nóg. Ja mam opory przed pokazywaniem tego co nie jest idealne w ciele lub bardzo odbiegające od określenia ładne. Przekonał mnie jednak mój „mąż” :) …stwierdzeniem „tragedii nie ma” :P Idealne denim shorts dla mnie znalazłam w Replay :)

Serio, teraz, kiedy zrzuciłam parę kilo po urodzeniu Antosia, już nie czuje się tak skrępowana. Sprawę oczywiście załatwiają sneakersy na platformie, które opisałam w poprzednim wpisie. Podwyższona podeszwa zdecydowanie wydłuża optycznie nogi i można fikać z większą pewnością siebie ;)

Kiedy zastanawiam się co wrzucić na siebie, u mnie zawsze panuje zasada równowagi. Jeśli mało na dole, to dużo na górze. Jeśli wąsko na górze to luźno na dole itp. No i w tym outficie też stosuję tą zasadę. Do shortów odkrywających nogi – luźna koszula i dłuższa kamizelka.

Też zwracacie uwagę na te proporcje w swoich lookach ? :)

Poproszę o komentarz jeśli proposujecie ciuszki w tym zestawie::)

IMG_2035 copyIMG_1938 copy IMG_1968 copy IMG_2006 copy IMG_2009 copy copy IMG_2040 copy IMG_2047 copy IMG_2049 copy IMG_2072 copy IMG_2096 copy IMG_2111 copy

foto by Krzysztof Adamek

shorty : Replay

sneakersy : Buscemi

koszula : Burberry

pasek : Diesel

kamizelka : G-Star

torba : LV

 


Komentarze 2

  1. Pani Aniu wygląda Pani ślicznie. Jak się udało zrzucić „te kilka kilogramów „jak pani napisała, poproszę o rady bo ja wciąż cztery na minusie i ani drgną a córeczka ma już 9 miesięcy yyyyyyyyyyy.Pozdrawiam serdecznie!
    ps.kibicuje Pani od masterchefa :)

  2. Dziękuje :* Muszę przyznać, ze dopiero po roku waga zacząła schodzić. Przełomowe dla mnie było narzucenie sobie jedzenia kolacji w postaci fit sałatek do godz.22 , oraz szklanka z wyciśniętym sokiem z cytryny 30 min po przebudzeniu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *