Jesienna ramówka TVN

Gwiazdy niosą programy, programy niosą gwiazdy

„Gwiazdy niosą programy, programy niosą gwiazdy” To zdanie Pana Miszczaka zapamiętałam. Zdanie, które przytoczyłam, określa strategię i główną myśl przewodnią stacji TVN. I taka też była prezentacja jesiennej ramówki TVN. Gwiazda goni gwiazdę, kolejny kasowy program nakręca kolejny. Fenomen. Nie dziwię się, dlaczego koniec końców, wszystkie osoby zahaczające o show biznes, chcą choć musnąć TVN’u.

4 sierpnia, z zaproszenia magazynu JOY, jako Ambasadorka JOY, miałam okazję uczestniczyć w prezentacji jesiennej ramówki TVN oraz świętowaniu 20-lecia powstania stacji TVN. To była niezła frajda, kiedy wraz z Kate ( @kate.zach) dowiedziałyśmy się, że możemy pojechać na ten event. Nie sądziłam jednak, że będzie to tak ważne wydarzenie. Na tej prezentacji były tyko najwazniejsze gwiazdy stacji – głównie prowadzący – co dowodzi, że strategi zacytowana w pierwszym zdaniu, na serio skutkuje.

Oczywiście, jak to z naszymi charakterkami bywa, wcisnęłyśmy się pod same kamery, i z bliska obserwowałyśmy całe zamieszanie :) Osobnego komentarza wymagają przedstawione, nowe i nienowe programy z jesiennej ramówki i również na komentarz zasługują niektóre stylizacje gwiazd.

Jeśli chodzi o programy, naturalnie,  najbardziej ciekawa jestem nowego serialu „Diagnoza”, który określany jest przez szefów TVN – najlepszym do tej pory wyprodukowanym serialem. Rola główna – Maja Ostaszewska. Niby fabuła oparta na wątku medycznym, a jednak corowe staje się życie głównej bohaterki, które skrywa mnóstwo ciemnych tajemnic. Życie, które w wyniku wypadku zostaje skryte pod osłoną amnezji.

Czego jeszcze nie mogę się doczekać…chyba nowego sezonu Azji Express  (Agnieszka Szulim – nie zaskoczyła mnie stylizacją ). I martwię się, że na pierwszy rzut oka, nie ma w tej edycji gwiazdy, która mnie zaciekawi…Ale wiecie jak to jest. Przecież właśnie ten program kreuje gwiazdy. I tak np. po 2 sezonie „Azjii” gwiazdą stał się Michał Żurawski, który juz jesienią zagra główną rolę męska w ulubionym serialu „Druga szansa”. ( Małgosia Kożuchowska również nie zachwyciła mnie stylizacją ).

Za to, całkiem porządna energia biła od nowych prowadzących programy TTV. Mam wrażenie, że jest to taki lekko offowy inkubator przebojowej nowej generacji gwiazd. ( Faktycznie na żywo nogi Karoliny Gilon zrobiły wrażenie ). No i sprawa, która wprawiła moje ręce w ruch, to migracja Makłowicza do TVN :D – can’t wait żeby zobaczyć jak się odnajduje pod presją i obserwacją producentów :)

Dla mnie top of the top jest oczywiście Martyna Wojciechowska, która stała się redaktorką Travel Chanell. Patrząc na tą osobę i widząc ile niezwykle dobrych rzeczy robi dla dzieciaków i jak jest niezłomna – cieszę się, że trafiła pod skrzydła tak rozwojowej stacji.

Zerknijcie na moje ulubione zdjęcia z tej ramówki :)

Buziaki

Ania

IMG_6731 FullSizeRender-2 IMG_6722 FullSizeRender IMG_6732 IMG_6721 FullSizeRender-1 IMG_6723 IMG_6734 IMG_6733 IMG_6730 IMG_6720 IMG_6729 IMG_6387 IMG_6336 IMG_6369 IMG_6532 IMG_6533

foto via pudelek.pl , plaejada.pl , jastrzabpost.pl , Paweł Wodzyński


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *