Kuchnia Spotkań IKEA

Premiera nowego katalogu IKEA

Lubicie zmiany ? Ja uwielbiam. Uwielbiam dlatego, że każda zmiana prowokuje rozwój i buduje kreatywnosć. Lubię kiedy wokół mnie nie ma stagnacji. Dlatego tak mi bliskie jest najnowsze hasło IKEA : ” Niech żyje dom”. Dom, który zmienia się z nami, dom który słucha naszych potrzeb i daje nam przestrzeń do funkcjonowania. Funkcjonalność to główny przymiotnik sieci sklepów IKEA. Ale w nadchodzącym roku IKEA stawia też na nową kolorystykę. Zobaczcie sami…podczas prezentacji nowego katalogu, w Kuchni Spotkań, można było obejrzeć juz nowe wnętrza. Parę elementów udało mi się uchwycić na zdjęciach. Oceńcie sami.

Sierpniowe nowości IKEA to dziesiątki produktów, które pozwolą zadbać o przyjemną atmosferę w domu. W tym sezonie na pierwszym planie znalazły się głębokie kolory, złote akcenty i odrobina tropikalnych detali. Można je z łatwością wprowadzić do wnętrza, aby całkowicie je odmienić i nadać mu wyjątkowy charakter. Tegoroczne premiery to dowód na to, że możliwe jest stworzenie funkcjonalnych i pięknych produktów z poszanowaniem środowiska. Dostępne w sklepach IKEA na terenie kraju od początku sierpnia.

Metaliczne akcenty to element niezbędny, jeśli chcemy stworzyć w domu atmosferę luksusu.
W pokoju dziennym lub w sypialni tę rolę świetnie odegrają detale, takie jak zegar SNOFSA czy też klepsydra TILLSYN, w której zamiast piasku wykorzystano złociste koraliki. Z kolei sztućce TILLAGD w kolorze mosiądzu dodadzą każdemu stołowi ponadczasowego blasku i elegancji.

Czy wiecie, że IKEA…

…tworzy najtrwalsze fronty mebli z odpadów

…została odwiedzona przez 68 mln osób na świecie

…zaczyna rok we wrześniu wraz z wprowadzeniem nowego katalogu.

Lubię chodzić do IKEA, inspiruje mnie.

 

FullSizeRender-3 FullSizeRender-4 FullSizeRender-5 FullSizeRender-7 FullSizeRender-9 FullSizeRender-10 FullSizeRender-11IMG_7449 IMG_7451 IMG_7462 IMG_7465 IMG_7486

FullSizeRender-6 FullSizeRender-1Część tekstu :Materiały prasowe IKEA

FOTO by me


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *