LATEKSOWA SUKIENKA

Sukienka Maare

Uwielbiam kiedy świat mody spotyka się ze światem restauracji. Kiedy wyjątkowe wnętrza wypełniają się smakiem. Tak właśnie było na imprezie re-opening restauracji Rico’s Concept. Ten wieczór zapamiętam pod wieloma względami. Ludzie, miejsce i ta sukienka.

Ludzie – Ci, o których piszę – będą wiedzieć. Miejsce – mam zamiar opisać w kolejnym wpisie. Sukienka – to na niej się skupię. Bo to dobry temat. O lateksowych spodniach myślałam w zeszłym sezonie. O sukience marzyłam, od momentu kiedy Kim wbiła się w jedną ze swoich bezowych tub. A ja taką znalazłam w najnowszej kolekcji Maare.eu, którą miałam okazję obejrzeć podczas otwarcia najnowszego butiku przy Mokotowskiej.

Aby nie było wulgarnie, sukienkę ograłam botkami z podobnym kolorze i marynarką vintage w kroju over size. Ja byłam zadowolona – choc usłyszałam też słowa krytyki. Jestem ciekawa Waszego zdania.

Sukienka jest w pięknym brązowo- bakłażanowym odcieniu. Genialna i mniej oczywista niż byłaby czarna. Sam krój to tuba, wiec jeśli lubisz takie – idealnie. Sam lateks jest bardzo wygodny i łatwy w noszeniu i zdejmowaniu ;) Jest podbity przyjemnym meszkiem ;)

W kolekcji Maare znajdziecie również spodnie lateksowe w tym kolorze no i marynarka tez sie znajdzie.

Miłego wieczoru :)

Świat należy do odważnych :)

Ania

WODZ3192 WODZ3142 WODZ3175 WODZ3125 WODZ3113 WODZ3139 WODZ3180 WODZ3207 WODZ3203 WODZ3170

foto Paweł Wodzyński


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *