Metalic pants

Jak wiadomo, kiedy w domu pojawia się Maluch, imprezy, siłą rzeczy odchodzą na dalszy…daleki plan. Ale uwaga, ostatnio zdarzyło mi się wyjść :) I na to wyjście wybrałam moją ostatnią zdobycz – metalic pants. Zwróciły na siebie uwagę…a co usłyszałam… : „Ona ma folie na nogach” :P

Każdy ma prawo do swojego zdania :) Dla mnie te spodnie są bardzo stylowe. Mają prosty krój, który praktycznie spasuje do wszystkiego – codzienny t-shirt, wyjściowy top, buty płaskie i szpilki. Mają też średnio wysoki stan, co ułatwia ich dopasowanie. Do tego ponadczasowy, pojechany kolor. Hit tego sezonu – srebrny metalik. Zazwyczaj jestem dość zachowawcza w kolorystyce outfit’ów, dlatego połączyłam metalic pants z białą, długą koszulą z Top Shop i klasyczną skórą. Ale dla bardziej odważnych, te spodnie rewelacyjnie łączą się z np. pudrowymi odcieniami różu.

Kolejne kolekcje Isabel Marant moim zdaniem zawsze się uzupełniają. Metalic pants uzupełniłam więc czarnymi botkami z poprzednich sezonów. Ich kowbojkowy styl dobrze przełamuje futurystyczne spodnie.

Odważycie się na podobny zakup? Pamiętajcie, że mataliczne dodatki to ostatnio absolutny must have. Ja jeszcze najchętniej wrzuciłabym do swojej szafy złotą bomber jacket z tej samej kolekcji Isabel Marant :)

IMG_8659 copy copy
IMG_8705 copy IMG_8660 copy IMG_8737 copy IMG_8730 copy IMG_8657 copy
IMG_8749 copy IMG_8740 copy IMG_8690 copy IMG_8687 copy foto by Krzysztof Adamek 11370967_6745102_322

spodnie:Isabel Marant obecna kolekcja

buty : Isabel Marant

koszula : Top Shop

skóra: Helmut Lang

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *