SATYNOWE SPODNIE

Stylizacja z Myfitness.pl

Kimono. Strasznie głośno teraz o tym elemencie garderoby, który wkradł się do street style’u. Wiele trendsetterek wykorzystuje satynowe okrycie w swoich stylizacjach. Ja kupiłam satynowe spodnie. Kimono samo w sobie nie do końca odpowiada mojej stylistyce, albo jeszcze do niego nie dojrzałam.

W tych spodniach zakochałam się przede wszystkim przez ich krój. Szerokie, proste doły to jest to co uwielbiam. Te znalazłam w Mango. Kolor tych spodni również idealnie wpasował się w klimat słonecznej jesieni i mogłam dobrać do nich luzny t-shirt oraz lekką kurteczkę.

Tak właśnie wyglądałam podczas śniadania prasowego portalu Myfitness.pl. Dziewczyny zaprosiły nas do Alchemist Gastro Pub – który dobrze znamy :) Mam ogromny sentyment do dziewczyn z Myfitness. To one zaufały moim staraniom, pasji do tworzenia ciekawych działań i bloga. To u nich relacjonowałam po raz pierwszy swój dzień i to tam pokazałam przygotowania do otwarcia pokazu mody. A dzisiaj obserwuję jak ten portal o zdrowym trybie życia, fajnym fitnessie i ciekawostkach z codzienności gwiazd rozwija się w ogromnym tempie. A Aga z całą mega ekipą „machają” do mnie z billboardów i plakatów. Aż miło patrzeć <3

LOOK:

  • spodnie – Mango
  • t-shirt – The Oder Side
  • kurtka – Marlboro
  • buty – Puma
  • plecak – Chloe

 

WODZ6395 WODZ6412 WODZ6417 WODZ6453 WODZ6464 WODZ6479 WODZ6496 WODZ6498

foto PAWEŁ WODZYŃSKI


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *