Srebrna kurtka

Lookbook Mammania

W ostatnim wpisie modowym wspominałam o świetnej współpracy z marką toreb Mammania. Dzisiaj pokażę Wam kolejny look , który przygotowałam na tą sesję lookbookową. Wykorzystałam w nim jedną z moich ulubionych biker jacket – srebrną kurtkę z Zara.

Srebrna kurtka to naturalnie mocna podstawa tego outfitu. Należało dobrać do niej coś klasycznego, choćby w kwestii kolorystycznej. Riped jeans z Replay przywiezione z Rzymu i biała, długa koszula z Top Shop były idealne. Zawsze mocno zwracam uwagę na długości poszczególnych elementów stroju. Jeśli mam wąskie spodnie, wybieram szeroką lub długą górę. Jeśli mam krótką bluzę lubię dobrać szerokie spodnie. A zakładając mini kurtkę dobieram do niej coś długiego pod spód.

Osobiście nie lubię dodatków. Jeśli pojawiają się w moich zestawach, to jest to zazwyczaj czapka lub szalik. Tu mamy klasyczną, czarną beanie. Pomijam w moich ciuchach kombinacje z biżuterią, choć ostatnio chokery skradły moje serce. Bardzo podoba mi się pewnego rodzaju seksapil lat 90, a choker właśnie daje taki efekt.

Całość miała być dobrym tłem dla mega praktycznej shopper bag od Mammania <3 Jak widzicie jest pięknie wykończona srebrnymi detalami. Jeśli macie ochotę przyjrzeć się jej detalom – zapraszam TU. Torba jest niezwykle pojemna i zarazem bardzo poręczna. Polecam gorąco nie zapominając o ilości rzeczy jaką musi miec przy sobie każda mama :)

W sesji wykorzystałyśmy ulubioną spacerówkę Cybex, która po złożeniu, co prawda nie zmieści się do torby, ale jest na prawdę malutka :)

dsc06319-kopia dsc06342-kopia dsc06349-kopia dsc06352-kopia dsc06388-kopia dsc06394-kopia dsc06429-kopia dsc06511-kopia dsc06518-kopia dsc06553-kopia dsc06561-kopiafoto by Krzysztof Adamek


Komentarze 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *