Streetwear / kulisy #2

Druga część relacji z mega przyjemnego dnia. Druga cześć magazynu Unhuman…buty. Wybierać, przebierać, oceniać, typować i słuchać o wybranych modelach…najlepiej! Spacer pomiędzy stosem kartonów Vans, New Balance, Nike, Supra Footwear – marzenie. Moją uwagę najbardziej przykuły Supra-WMNS Skytop w kolorze czerwonym lub w panterkę.  Bartek, którego przedstawiłam poprzednio, opowiedział mi parę ciekawych faktów o męskiej kolekcji i New Balance…

New Balance 1300 US – szare z kawałkiem czerwonej podeszwy ;)

M1300 pierwotnie został wydany 1985 roku, jako obuwie dla biegaczy i wkrótce stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych modeli New Balance. Od czasu wydania pierwszej wersji M1300 ( a dokładniej M1300J) limitowana edycja tego modelu zostaje wydawana tylko raz na 5 lat. Obuwie zostało wykonane połączenia najwyższej, jakości skóry nubukowej, zamszu oraz przewiewnej siateczki, która zapewnia komfort użytkowania nawet, gdy jest naprawdę gorąco.

New Balance 577 – czerwone i niebieskie

W chwili premiery, w 1989 roku model 577 stał się od razu jednym z najlepszych wspomagających butów biegowych. Podeszwa z systemem ENCAP o różnych gęstościach w połączeniu z drapieżnym kształtem cholewki oraz wysokiej, jakości materiałami sprawiły, że 577 cały czas są często wybierane przez fanów marki. Model wykonany z połączenia zamszu oraz materiałów syntetycznych. Ten zestaw to limitowana edycja oddającą cześć Angielskim Festynom – Country Fair Pack.

photo: Ania Polakowska / http://itchingeye.blogspot.com/

I wear

jacket: Carhartt

pants : Mavi Jeans Co.

shoes : Air Max

shirt : Tommy Hilfiger

scarf: H&M

Bartek wears

cap: Diamond Supply Co.

shirt: Hollister Co.

vest: Levis Vintage 505

jeans :  Levis x Nike 511

shoes : New Balance 1300 USA


Komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *