Streetwear w ciąży

Być może zauważyliście jeden z wpisów na moim fanpage…ten z brzuszkiem. Otóż tak Kochani, to już trzeci miesiąc niesamowitego stanu w jakim jestem. Ciąża..choć nie od początku była miłym odczuciem – teraz mogę z ręką na sercu powiedzieć – to niesamowity czas. Wszystko w życiu się zmienia…jeszcze parę miesięcy temu nie wyobrażałam sobie weekendu bez porządnej imprezy, pysznego proseco i fanu jaki niesie ze sobą muzyka i kupa ludzi dookoła. Teraz zauważam ile czasu i energii uciekało przez niedziele z tabletkami przeciwbólowymi ;) Na szczęście muzyka i najbliżsi są zawsze ze mną :)

Zastanawiałam się nad zmianą profilu moich wpisów, ale stwierdziłam, że mimo powiększającego się brzuszka ( …i nie tylko ;/ ), pozostanę przy prezentowaniu stylu ubierania, jaki mnie zawsze tworzył. Streetwear, streetfashion będzie mi towarzyszył :) Zerknijcie jak radzę sobie z dobieraniem ciuszków na nowym etapie życia, kiedy należy dobrze czuć się również w większych rozmiarach ;) Pewnie niektóre z Was już mają Dzidzie przy sobie :) Czy uważacie, że stylowe ubranie się w ciąży to trudna sprawa?

_DSC0928 _DSC0931 _DSC0935 _DSC0914 _DSC0933 _DSC0927 1

świetne foto. by Ania Polakowska :)

I wear:

  • spodnie: Zara
  • marynarka: Zara
  • buty: Prada
  • manicure: Malu Malu

Komentarze 3

  1. Gratulacje! :)) Wydaje mi się, że streetwear daje bardzo dużo możliwości i nie trzeba go odstawiać będąc w ciąży:) luźniejsze bluzki, spodnie boyfriendy, albo oversizowe sukienki (w colorshake mają fajne!!) i można zostać przy streetwearze (tak jak Ty, na szczescie!)

    1. Dziękuję Karolina :) Faktycznie ten styl ubierania się jest idealny dla wygodnego i stylowego funkcjonowania w ciąży :) Sprawdzam colorshake ! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *