Strefa Restauracja & Bar

Strefa Restauracja & Bar
Strefa Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

W poprzednich postach już pisałam jak bardzo jestem zachwycona nowym obliczem połączenia ulicy Próżnej oraz Placu Grzybowskiego. Absolutnie nie odchodzę od tego odczucia, tym bardziej, że trafiłam do restauracji o nazwie „Strefa”.  Strefa Restauracja & Bar, nie dość, że zachwyca eleganckim, prowansalskim wnętrzem, to do tego zniewala smakiem.

Restauracja Strefa mieści się dokładnie przy ulicy Próżnej 9 w Warszawie, lecz wejście znajduje się od Placu Grzybowskiego, co powoduje, że przebywając na ogródku tonącym w kolorach fuksji i fioletu, możemy obserwować zieleń i piękną fasadę Kościoła Wszystkich Świętych.

Wnętrze restauracji jest podzielone na cztery strefy. Jest tu pierwsza część lunch’owa, mniej zobowiązującą, blisko baru. Kolejna to oddzielna sala, idealna do organizacji np. spotkań biznesowych. Na jej końcu znajduje się uroczy zakątek Vip Room. Wizytówką Strefy jest jednak elegancka, jasna sala wypełniona sferycznymi żyrandolami, gdzie ściany są ozdobione płaskorzeźbami w kształcie rozet. Całość wnętrza, wszystkie pomieszczenia, są bardzo spójne i mimo pierwszego bardzo eleganckiego wrażenia, finalnie przebywamy w miłej restauracji, gdzie możemy zaznać pełnych smaków.

Wyjątkowe dania w restauracji Strefa kreuje Jaroslaw Walczyk należący do grona najlepszych mistrzów kulinarnych w Polsce. Specjalnie dla Was, sam Szef Kuchni uchylił rąbka tajemnicy i już w kolejnym poście zaserwujemy Wam przepisy na nieskomplikowane dania, o niebanalnym smaku. Jeśli kuchnia międzynarodowa z polskimi akcentami oraz sezonowymi daniami należy do Waszych ulubionych – zapraszam. Nie pozostaje mi nic innego, jak zachęci Was do odwiedzenia „Strefy”, w tym wpisie poprzez zerknięcie na wnętrze, a przy kolejnym – samym smakiem.

Zapraszam do wypróbowania przepisów –> tutaj 

Miłęgo oglądania Kochani ! Wpadajcie na ul. Próżną szukać tego co najlepsze :)

IMG_6512 IMG_6532 IMG_6355 IMG_6371 IMG_6308 IMG_6354 IMG_6417 IMG_6376 IMG_6396 IMG_6549 IMG_6402 IMG_6701 IMG_6522 IMG_6461

Kochani, szykujcie się na wspaniałe przepisy ze szparagami w roli głównej, nieprzewidywalny deser z truskawek oraz specjalność Strefa Restauracja & Bar – ceviche :)

Do zobaczenia ! :)

…na zachętę… :)

IMG_6569

foto by Patrycja Toczyńska

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *