SUSHITO

OM NOM NOM Sushito
Om Nom Nom Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Mają setki tysięcy odbiorców. Mają setki tysięcy głodnych odbiorców. Co robią? – Dają im jeść i to co lubią najbardziej ! W ten sposób, swój ogromny potencjał wykorzystała ekipa Abstrachuje. Chłopaki postanowili otworzyć spot kulinarny.  I zadowolili Młodych w standardowy dla siebie sposób – zaskakująco i szybko. Taka też jest Ich propozycja knajpy – połączenie kuchni japońskiej i meksykańskiej. W OM NOM NOM dostaniecie sushirolki, ale największą gwiazdą jest szamka SUSHITO w różnych odsłonach smakowych. Ja podeszłam do tematu z rezerwą, ale jest po prostu OM NOM NOM Sushito !

Sposób przygotowania jest prosty i szybki co gwarantuje świeżość dania. W zawijasie dostaniecie podstawę sushi, czyli nori z ryżem, a co dalej…czego dusza zapragnie. Ale wiecie co – nie ma co kombinować. Spróbujcie takich zestawów składników jakie proponuje menu. Ja spróbowałam trzech rolek : z krewetką i bekonem  ( !!! ), z pieczonym tuńczykiem i z karkówką  ( !!! ) Ha! Było całkiem zaskakująco, ale trochę znajomo. Wyobraźcie sobie, że finalnie ta kompilacja smaków daje efekt smaku trochę jak fast food, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Dostajemy smak, który zawsze przekona, ale w zdrowszej i świeższej wersji :)

Chciałam standardowo zrobić dwa wpisy z tego miejsca, ale sposób przygotowania sushito jest na tyle prosty, że znając składniki  ( na zdjęciu menu ), ogarniecie temat sami :)

Jeśli następnym razem będę miała dziką ochotę na mały grzech – to wpadam do OM NOM NOM Sushito. Lokal jest przy ul. Kruczej, wiec dojazd jest mega prosty. Do tego ekipa jest bardzo miła, więc uwierzcie, że warto wpaść i spróbować tego wynalazku :) A jak zwykle, do Was będzie należała decyzja czy ponownie ulegniecie tym crazy tematom :)

PS

W porze lunchu jest taki ruch, że lepiej zaklepać sobie szybciej miejsce :) A czas mija tu opór przyjemnie, przy mini grze i pysznym serniczku :)

img_6234 img_6279 img_6265 img_6266 img_6273 img_6312 img_6242 img_6256 img_6281 img_6282 img_6292 img_6336 img_6330 img_6348 img_6351 img_6333 img_6365 img_6304 img_6320

foto by Patrycja Toczyńska


Komentarze 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *