CZARNE FUTRO

Miejski styl

Witam Was w Nowym Roku :) Jak pewnie zauważyliście, niedawno wróciłam z małej wycieczki do Tel Awiwu. Cały czas szukam chwili, aby usiąść i spisać i pokazać Wam moje obserwacje. To ostatnio bardzo modny kierunek. Obiecuję, już niebawem opowiem o wszystkim. Tymczasem przedstawiam Wam pomysł na stylizację na naszą deszczową zimę. Czarne futro to jej podstawa.

Już dawno szukałam czarnego, mięciutkiego , sztucznego futerka z kapturem. Jest taka sieciówka, która zazwyczaj spełnia moje wymysły i pomysły i zazwyczaj znajduję tam to czego szukam. To Mango. I właśnie tam na wyprzedaży znalazłam całkiem fajne futerko, które dzięki temu, że jest krótkie, nadaje się i do streetowych stylizacji i do tych ściankowych.

Cała stylizacja jest czarna z wyjątkiem koszuli oversize, którą mam w szafie już od dawna. Nie uwierzycie, ale tą przepiękną spódnicę kopertową wyłapałam na naszych letnich wyprzedażach szaf blogerek, które zorganizowałam w kawiarni MJUD niedaleko ul. Kubusia Puchatka w Warszawie. To spódnica MIU MIU  i kupiłam ją za bezcen, a już teraz wiem, że zostanie w mojej szafie na zawsze. Kabaretki dodały lekkości stylizacji, a kowbojki ją zaostrzyły. Jeśli kowbojki ( z allegro ) to i duże kolczyki …no i właśnie w ten sposób skomponowałam ten look.

Jak się podoba?

Look:

futerko – Mango

spódnica – MiuMiu

koszula -H&M

kabaretki – Intimissimi

kowbojki – z Allegro

 

foto by Krzysztof Adamek

DSC02834 kopia

 

DSC02941 kopiaDSC02817 kopia DSC02952 kopia DSC02933 kopia DSC02850 kopia DSC02853 kopia DSC02961 kopia DSC02854 kopia DSC02986 kopia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *