PREZENT IDEALNY

W.KRUK

We wcześniejszych wpisach zaproponowałam Wam super upominki dla najbliższych sercu osób. Ale czasem też warto pomyśleć o sobie :) Prezent idealny dla siebie – to chciałabym dzisiaj Wam zaproponować.

Wiele mądrych książek prawiących o budowaniu własnej wartości oraz generowaniu dobrego samopoczucia, wspomina o małych rzeczach, które codziennie powinniśmy dla siebie robić.

Od jakiegoś czasu próbuję trzymać się tej podpowiedzi. Codziennie staram się odrobinę wyjść ze strefy lenistwa/ komfortu, aby realizować to co na prawdę może przynieść mi przyjemność. Przykładem tego jest choćby wcześniejsze wstanie, aby finalnie wypić ulubioną kawę, przed obowiązkami lub np. zadzwonienie do osoby, o której właśnie pomyślę. Lubię to. Uczę się w ten sposób bardziej szczerego i bezpretensjonalnego podejścia do świata.

Ten rok jest dla mnie przełomowy – już pisałam o tym nie raz. W tym roku postawiłam sobie wiele zadań, których zrealizowanie jeden po drugim miało mnie doprowadzić do celu, jaki nosze głęboko w sercu. Udało mi się.

I wynagrodziłam to sobie. Zapracowałam na piękny pierścionek – dla mnie zapierający dech w piersiach. W.KRUK w kolekcji szekspirowskiej, którą uwielbiam, prezentuje złoty pierścień ze szmaragdem. Jest już mój.

Zerknijcie jaki klimatyczny nastrój wprowadził w mój świąteczny look.

Look:

Płaszcz – Reserved

Spódnica – & Other Stories

Sweter – The Odder Side

Buty – Baldowski

Pierścionek i kolczyki – W.KRUK

DSC03273 kopia DSC03283 kopia DSC03293 kopia DSC03302 kopia DSC03329 kopia DSC03397 kopia DSC03432 kopia DSC03438 kopia DSC03460 kopia DSC03463 kopia DSC03467 kopia DSC03478 kopia

FOTO BY KRZYSZTOF ADAMEK

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *