SIŁA KOBIET

Reserved

Jednym z powodów, dla których uwielbiam to co robię, jest spotykanie osób, które podzielają pasję i walkę o inne, nowe życie.

Praca w ramach korporacji jest ciężka. Zależna od innych, wymagająca ciągłego rozliczania się przed przełożonymi. Wiem to, też tak pracowałam. Też codziennie schematycznie podchodziłam do życia, uważając, że to jedyna słuszna możliwość. Stabilna i spokojna. Ale ani stabilna ani spokojna nie była. Kiedy wiec przestałam pracować w korporacji, wydawało mi się, że to koniec świata i że teraz sobie nie poradzę. Szukałam innej pracy, ale byłam świeżo po studiach, bez doświadczenia, a praca którą skończyłam nie pokrywała się z moim kierunkiem studiów. Długo dochodziłam do siebie, krążyłam podejmując dziwne decyzje.

Światełko w tunelu i odrobina radości pojawiła się dopiero wtedy,kiedy mój Brat, który zawsze był wizjonerem, powiedział mi, że to dobry czas ,aby odpalić blog. Że skoro kocham zabawę modą i gotowanie, to może spróbuję. I spróbowałam. I to było prawie 6 lat temu. Po drodze był MasterChef, który oczyścił moją głowe totalnie. Spotkałam miłość życia, urodziłam Antośka. A teraz kreuję dookoła życie, które kocham i mam ogromną siłę, aby walczyć o nie.

Tym bardziej się cieszę, że w moim życiu pojawiają się tak samo odważne osoby. Które powiedziały dosyć, które zapragneły zmiany i podążyły za tym trudnym postanowieniem. Moją inspiracją w tym zakresie jest Monika, która zrezygnowała ze stanowiska, które niejednej osobie się marzy. Dzisiaj prowadzi pięknego i ciekawego bloga MySimpleLife.pl  i pokazuje kobietom, że przychodzi moment, w którym trzeba podążyć za wewnętrzną potrzebą zmiany. Te zmiany nie są łatwe, to zetknięcie się z mniejszym zarobkiem, to zmierzenie się z komentarzami innych.  Poznajcie Monikę, którą zaprosiłam do wspólnej sesji, która jest piękną i kreatywną kobietą. I mam wrażenie, że już niektórzy ją dobrze znają :) Bo uzależnia :)

Moja stylizacja

Stylizacja Moniki

foto by Krzysztof Adamek


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *