Warsztaty z Gwiazdą

Relacja

Warsztaty z Gwiazdą. To jedne z najciekawszych warsztatów kulinarno lifestylowych, które miałam okazję odwiedzić. Ta edycja była zaskakująca. Jak zawsze odbyła się w Electrolux Taste Center, ale ilość Gwiazd, które uczestniczyły w zajęciach była nadzwyczajna. Spędziłam przemiły czas z Kamilą Szczawińską, Ewą Szabatin, Madzią Antosiewicz, Anią Dziadosz i inspirującymi kulinarnie Sylwią Chrzanowską -Olbryś i szefową kuchni Electrolux – Kariną Zuchorą <3

Ten autorski projekt portalu AllABOUTLife to nie tylko spotkanie topowych blogerek, gwiazd i dziennikarek, ale przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń i najlepszych przepisów kulinarnych.

Warsztaty z Gwiazdą Fit&Beauty to nie tylko świetna szkoła gotowania czy miejsce, gdzie zdobędziesz nowe  inspiracje do przygotowania pysznych dań.

To przede wszystkim możliwość spotkań ze wspaniałymi ludźmi, platforma wymiany doświadczeń czy zapoznania się z nowościami nie tylko związanych z kuchnią.

Nasze uczestniczki poznały między innymi najnowsze trendy w makijażu dzięki marce Vipera czy miały możliwość zatańczyć z Ewą Szabatin. Świetną atmosferę Warsztatów z Gwiazdą Fit&Beauty potwierdza wiele naszych uczestniczek.

Przepisy, które powstały specjalnie dla naszych warsztatów już wkrótce na AllABOUTLife.

Cenos i mox zbórz ekspandowanych, Krasnystaw czyli najlepsze śmietany i jogurty, Baziółka – świeże zioła, sery Lazur, ekologiczne produkty z kokosa – Made in Coco i pyszne herbaty Tetley – to te produkty, które w głównej mierze zainspiroawły Szefowe kuchni do wykreowania przepisów na warsztatach.

Najbardziej jednak podobała mi się prezentacja kosmetyków Vipera, krótki wykład Pani Ewy Wrzesi i inspirująca rozmowa o trendach z głównych makijażystą marki.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *