WIGILIJNY LOOK

Reserved

Troszkę Was zaspamuje pomysłami na świąteczne stylizacje :) Ale ten czas jest tak wyjątkowy, że trudno mi opanować radość i kreatywność. W dodatku praca ze wspaniałymi ludźmi dodaje mocy :) Działajmy więc :) Dzisiaj propozycja dla Dziewczyn które niekoniecznie wiążą wigilijny look z sukienką. Dzisiaj propozycja dla modowych łobuziar ;)

I takie mam wrażenie, że właśnie tak przywitam pierwszą gwiazdkę i Gwiazdora ( pochodzę przecież z Poznania ) :)

Proponuję więc lakierowane spodnie „marchewki” z wysokim stanem, do tego świąteczny sweterek :) Tym razem bez czerwieni, tym razem „oszraniamy się”. Przydałyby się jeszcze diamenty, ale i na to przyjdzie pora ;)

Srebro, czerń, cekiny :) Całkiem świątecznie, trochę rockowo i trochę nawet imprezowo – radujmy sie. I to za niewielkie pieniądze. Reserved w tym roku szokuje, zaskakuje, i kolekcjami i rozmachem całości działań. WOW.

W tym roku nawet założę szpilki – te srebrne od Badura są tak wygodne, że nawet bieganie w nich za Antośkiem nie będzie problematyczne :)

No powiem Wam, że nie mogę doczekać się Wigilii, Tatusia przebranego za Mikołaja i radości na buziach Maluchów :) A moje ulubione danie świąteczne – takie tylko od Mamy – zupa rybna z pulpetami rybnymi i ziemniakami. BAJKA !!! <3

Look:

sweterek – Reserved

spodnie – Reserved

buty – Badura

bransoleta – Swatch

 

foto by KRZYSZTOF ADAMEK

make up by ANNA RUMIŃSKA

Dziękuję salonowi HOUSE & MORE przy ul. Branickiego za udostępnienie przestrzeni do zdjęć.

DSC04067 kopia DSC04034 kopia DSC04003 kopia DSC04109 DSC04095 kopia DSC04045 kopia DSC04054 kopia DSC04021 kopia DSC04103 kopia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *