CONTACT & JOIN


Cooka by Ania Nowak.

Cooka powstała w 2013 roku. Do działania zainspirowało mnie doświadczenie Brata, środowe gotowaniem ze znajomymi i odwieczna potrzeba obserwacji i budowania dobrego streetwear’u na pograniczu szyku.

Równocześnie poszukuję idealnych smaków w mojej i restauracyjnych kuchniach. Na portalu postanowiłam więc połączyć dwie pasje, które przeplatają się i uzupełniają w moim życiu.

Za mną jest niezapomniany udział w II edycji MasterChef’a, przeprowadzka do Warszawy i to co najważniejsze – pojawienie się na świecie najwspanialszego Synka – Antosia. To nowe, bardziej poukładane, jednak nie mniej ciekawe życie, sprawiło, że teraz przyszła pora na zaktualizowanie podejścia do kulinariów i mody.

Nadal uczę się, pogłębiam wiedzę i pasję do gotowania, lecz dostosowaną do życia w Warszawie. Jest sporo spotów kulinarnych, wyjść i wciąż pojawiające się nowości. Ponad to, ulice miasta to rzeka inspirującej mody.

Zapraszam do wspólnej obserwacji tego co się dzieje dookoła Nas i tego w jaki sposób to otoczenie potrafi być inspirujące.

Ukończyłam studia: Biotechnologia żywności oraz Executive MBA przy UE w Poznaniu.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli będziecie ze mną :)

Zapraszam

Ania

KONTAKT: nowakanna@me.com

 

Współpraca fashion

Współpraca cooking

Współpraca restauracje

Piano Bar, Spot, Ochota na Sushi, Niezłe Ziółko, Cucina Restaurant & Wine Bar, Strefa, Remeb, I Love Jucie, Słodki Słony, U Kucharzy w Arsenale, Restauracja Si, Soul Kitchen Bustro, Alchemist GastroPub, Być Może, Restauracja 1899, Sushito, Warszawski Lukier, The Bell Eatery, Raj w Niebie, Restauracja Mizu, Port Royal