Vestfrost Party

Chłodziarka do wina

Taras to wspaniałe przedłużenie domu. Obecnie planujemy zabudować ta przestrzeń pergolą, ponieważ to właśnie tu spędzamy wspólnej, najbardziej radosne chwile. I nie tylko wtedy gdy bawimy się z Antośkiem, ale również te z przyjaciółmi, kiedy popołudniami relaksujemy się przy grillu i kieliszku wina. I wcale gorące dni nie zmuszają nas do biegania do lodówki po chłodną butelkę, tylko mamy ja pod ręką, bo mamy Vestfrost Party Cooler.

Zewnętrzna chłodziarka do wina, może wydawać się sprzętem zbędnym, ale uwierzcie mi, kiedy pojawi się u Was w domu, poczujecie jak bardzo Wam jej brakowało :) Chłodziarka do wina Vestfrost jest bardzo poręczna, nie zajmuje duża miejsca, a może zmieścić się w niej nawet 16 butelek wina. Chłodziarka ma kółeczka, więc bez problemu można nią manewrować, a drewniane uchwyty boczne są mega wygodną opcją. Można odstawić na nie kieliszki albo butelkę.

Z hasłem cooka10 , pod tym linkiem -> chlodziarka-do-wina-vestfrost-cc-45bk  otrzymacie rabata na zakup tego świetnego, letniego sprzętu umilającego życie. <3

Pozostaje mi życzyć Wam słonecznych popołudni i smacznego winka ;)

 

 

foto Krzysztof Adamek


Komentarze 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *