POKAZ TOMAOTOMO

Finał projektu MODEL me

W publikacjach prasowych jest napisane :”Pokaz TOMAOTOMO otworzyła Anna Nowak Cooka.pl, która wyjście w pokazie wylicytowała w aukcji WOŚP, spełniając tym samym swoje marzenie z dzieciństwa, by zostać modelką. Intensywnie przygotowywała się do tego zadania przez ponad dwa miesiące i trzeba przyznać, że poradziła sobie doskonale. 32-letnia blogerka nie odróżniała się od dużo młodszych, profesjonalnie wykonujących ten zawód, koleżanek. ”

Prawda. Jednak nic nie jest w stanie przekazać tych emocji, które we mnie buzowały. Są dwa dni po pokazie, ja nadal nie potrafię uspokoić swojego wnętrza. 21 czerwca spełniło się jedno z moich największych marzeń. Faktycznie było nim przejście po profesjonalnym wybiegu, wśród tłumu obserwatorów, w świateł fleszy. Ale wiecie co… tu chodziło o coś więcej, najważniejsze w tym wszystkim było to, że w niezwykły sposób, we wsparciu najbliższych, odbudowałam swoją pewność siebie. Pewność siebie, którą niegdyś utraciłam. Może w szkole, może przez średnie oceny, a może przez brak możliwość i siły zrobienia czegokolwiek na 100%.

Tym razem było inaczej. Sama wylicytowałam tą możliwość, tak jak niegdyś wymyśliłam sobie, że dostanę się do MasterChefa, i tym razem wymyśliłam sobie projekt MODEL me. Być może nie spełniłam wszystkich założeń i planów, być może zasięg nie był tak duży jak na początku chciałam. Ale to nic. Bo odbudowałam siebie. Idąc po wybiegu, pośród setki osób, w błyskach fleszy, z uniesioną głową zaprezentowałam wszystko o co walczyłam przez całe życie. Dumę, wewnętrzną siłę i spokój ducha.

Dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli. Dziękuję Robertowi, Ewelinie, Mateuszowi. Za cierpliwość i moc współpracy.

Suknie – Tomaotomo

Biżuteria – Spark

Buty – Badura

Fryzury – Filip Galas & Team

Make up – Wibo

Chciałabym w żołnierskim skrócie podsumować moje przygotowania. Na czym polegały, jakich zasad trzymałam się sukcesywnie.

IMG_4647 IMG_4649 IMG_4650 IMG_4651 IMG_4652 IMG_4653 Zrzut ekranu 2017-06-22 o 10.20.41

foto. Marek Makowski

IMG_4645

foto. Jerzy Stalęga

 


Komentarze 3

  1. gratuluję świetnych projektow P.Tomkowi Olejniczakowi i urokliwej prezentacji dzięki naszym fantastycznym modelkom;Ani Nowak cierpliwości,wytrwałości-prezentowałaś się znakomicie;calemu zespolowi podziękowania za talent iumiejętności w przygotowaniu pokazu.

  2. tylko szkoda, ze Ania nie powiedziała, że pracowała w agencji modelek gaga… zrobila z tej calej akcji pr-owe zagranie dążąc jak od zawsze wielkim parciem na szkło ;)
    … i wyszło jak zawsze :)

    1. Gaga- wspominam znakomicie ten czas. Był niestety na tyle krótki, ze nie zdążyłam wówczas osiągając nic dla mnie satysfakcjonującego. Każdemu polecam, dążenie za swoimi marzeniami. Jak je nazwiecie – nieważne – bo są tylko Wasze :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *