SHINE LIKE A DIAMOND

Konkurs NeoNail

Kobieta jest jak diament gdy …. czuje się swobodna, jest uśmiechnięta i nie myśli o zmartwieniach dnia codziennego. Karnawał – jest po to, aby takich chwil było jak najwięcej. Dni radości i dobrej, które są potrzebne każdemu. Shine like a diamond…pozwól więc sobie na chwilę szaleństwa w karnawale. A ja razem z NeoNail ułatwię Tobie przygotowania do tej wspaniałej zabawy i zaproszę Cię do super konkursu, którego zasady przedstawiłam na końcu wpisu.

Ja nie będę próżnować, wykorzystam każdą sposobność, aby celebrować czas z przyjaciółmi, możliwość spotkań i wesołych planów rodzinnych w karnawale. Nie chcę, aby cokolwiek mnie hamowało. Zrealizuję więc zamierzone projekty zawodowe i nie zapomnę w tym o sobie. Na pewno też znajdę czas na szalony pomysł na nową stylizację paznokci. I wiecie co ? ! Będzie szalona, będzie lśnić i przykówać wzrok. NeoNail rozpieściło mnie w tym temacie. Nigdy wcześniej nie widziałam tak naszpikowanych brokatem hybryd. Kocham tą kolekcję NeoNail. Szalone kolory i błysk jak diament na dłoni.

Sukienka i piękna biżuteria zachęciły mnie do wariactwa na temat srebrnego, złotego i niebieskiego brokatu…a Ty, jaki zestaw wybierzesz? Może elektryczny fiolet, a może głęboka zieleń?

Zaskocz mnie, pokaż jak wspaniale chcesz sie bawić w karnawale! Wyraż to niepowtarzalną stylizacją paznokci. <3

I w dodatku wygraj gwiazdorskie nagrody <3

ZASADY KONKURSU

  1. Kup produkty NeoNail za minimum 50 zł
  2. Zachowaj dowód zakupu
  3. Udostępnij na Facebooku lub Instagramie NeoNail swoje zdjęcie, na którym pokazujesz jak lśnisz. W opisie pod zdjęciem dokończ zdanie “Kobieta jest jak diament, gdy…” i dodaj hasztag #neonailxapart
  4. WYGRAJ:

3 x gwiazdorską sesję zdjęciową oraz atrakcyjne nagrody od APART i NeoNail oraz voucher wartości 1000 zł do APART i voucher o wartości 500 zł od NeoNail

5x voucher o wartości 500 zł od APART

5x  voucher o wartości 500 zł od NeoNail

SHOW ME HOW YOU CAN SHINE !

foto by Krzysztof Adamek

LOOK:

  • sukienka – Simona Nikołajewska
  • buty – Gianvito Rossi
  • kurtka – Reserved
  • torebka – Gucci
  • gumka – Kik

Komentarze 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *