WIGILIJNY LOOK

Reserved

Troszkę Was zaspamuje pomysłami na świąteczne stylizacje :) Ale ten czas jest tak wyjątkowy, że trudno mi opanować radość i kreatywność. W dodatku praca ze wspaniałymi ludźmi dodaje mocy :) Działajmy więc :) Dzisiaj propozycja dla Dziewczyn które niekoniecznie wiążą wigilijny look z sukienką. Dzisiaj propozycja dla modowych łobuziar ;)

I takie mam wrażenie, że właśnie tak przywitam pierwszą gwiazdkę i Gwiazdora ( pochodzę przecież z Poznania ) :)

Proponuję więc lakierowane spodnie „marchewki” z wysokim stanem, do tego świąteczny sweterek :) Tym razem bez czerwieni, tym razem „oszraniamy się”. Przydałyby się jeszcze diamenty, ale i na to przyjdzie pora ;)

Srebro, czerń, cekiny :) Całkiem świątecznie, trochę rockowo i trochę nawet imprezowo – radujmy sie. I to za niewielkie pieniądze. Reserved w tym roku szokuje, zaskakuje, i kolekcjami i rozmachem całości działań. WOW.

W tym roku nawet założę szpilki – te srebrne od Badura są tak wygodne, że nawet bieganie w nich za Antośkiem nie będzie problematyczne :)

No powiem Wam, że nie mogę doczekać się Wigilii, Tatusia przebranego za Mikołaja i radości na buziach Maluchów :) A moje ulubione danie świąteczne – takie tylko od Mamy – zupa rybna z pulpetami rybnymi i ziemniakami. BAJKA !!! <3

Look:

sweterek – Reserved

spodnie – Reserved

buty – Badura

bransoleta – Swatch

 

foto by KRZYSZTOF ADAMEK

make up by ANNA RUMIŃSKA

Dziękuję salonowi HOUSE & MORE przy ul. Branickiego za udostępnienie przestrzeni do zdjęć.

DSC04067 kopia DSC04034 kopia DSC04003 kopia DSC04109 DSC04095 kopia DSC04045 kopia DSC04054 kopia DSC04021 kopia DSC04103 kopia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *