CZERWIEŃ Z NUTĄ EKSTRAWAGANCJI

NeoNail

Wyjazd do Monaco? Proszę bardzo ! Tylko co ze sobą spakować, aby wpisać się w tamtejszy klimat. Nie pozostało mi nic innego niż, wykorzystanie kultowej czerwieni z nutą ekstrawagancji.

I wcale nie mówię tu tylko o tym wyjątkowym garniturze. Wyjazd do światowej mekki bogactwa i przepychu wymagał również wyrafinowanego manicure. Wszystko musiało być zaplanowane z ogromną dokładnością. Nie mogłam pozwolić sobie na błędy i niewygodę. Garnitur zarazem i kobiecy i elegancki oraz manicure hybrydowy były absolutnym must have.  Mocno i na temat, bez pęknięć i odprysków – w dzisiejszych czasach nikt nie ma na to czasu – tym bardziej podczas nagrań i pracy.

Długo zastanawiałam się nad kolorem idealnym, na szczęście klasyka mnie nie zawiodła, ale ja musiałam wykombinować coś jeszcze. Nowy pyłek 3D HOLO EFECT  od NeoNail był idealnym rozwiązaniem. Na witaminowej bazie zaprezentował się subtelnie, ale dodał też  „to coś” do mojej stylizacji.

Koniec końców skończyło się na tym, że obserwatorzy F1 w Monaco, pstrykali mi zdjęcia. Cóż…widocznie moja czerwień i błyskotki były bardziej atrakcyjne od czerwieni Ferrari ;)

 

Look:

garnitur – Kossmann Fashion

manicure – NeoNail / 3D HOLO EFECT NO 2, HARD BASE VITAMINS,  SUPER STAR

buty – Gucci

top – Mohito


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *