#JestemGotowa

MIYA Cosmetics

Kiedy odebrałam telefon od Dziewczyn z MIYA Cosmetics nie byłam pewna, czy jestem gotowa. Zaproponowały mi udział w sesji i tym samym wsparcie akcji pod hasłem #jestemgotowa. Dwie, wspaniałe i inspirujące Anie – twórczynie Miya Cosmatics i cudnych wonderbalm’ów , powiedziały : „Wierzymy, że w kobietach jest MOC i że nic nie daje takiej energii do działania jak prawdziwe historie i prawdziwe dziewczyny, które za nimi stoją. Dlatego rozpoczynamy cykl wywiadów”.

Dziś pokazuję Wam ten wywiad, pokazuję teraz, ponieważ teraz czuję się silna, czuję, że dokonałam wszelkich starań, aby zrealizować swój cel – i udało się. Teraz kiedy po niecałym miesiącu, pokazie, który był kulminacją walki o siebie, mogę wręcz krzyknąć #JESTEMGOTOWA.

Jak napisałam w wywiadzie, na sukces i córeczkę ;).

Zapraszam do przeczytania całego wywiadu –> na blogu Miya

#JestemGotowa na…5 pytań do Ani z cooka.pl

Jeśli tylko, tak jak My, Ja, macie w sobie MOC, która codziennie daje siłe do realizowania obowiązków, zadań, walki o szczęśliwą rodzinę i szczęście wewnętrzne – Miya Cosmetics ma dla Was bluze, która jest symbolem kobiecej siły. Bluza, jest taka jak produkty Miya – stylowa, wszechstronna, dopasuje się do Ciebie i Twojego stylu życia, bez względu na to gdzie jesteś i co robisz.

Zobacz sama –> TU 

#JestemGotowa

DSC00801 kopia DSC00716 kopiaDSC01395 kopia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *