Modny Tata

Wspólne gotowanie dla Młodych

Wesoło, prawda ? :) Sama nie spodziewałam się takiego spotkania. A wspólną gadkę rozpoczął komentarz na temat „stylu” jednej ze znanych Pań;) Michał – Modny Tata – obserwowałam jego profil jeszcze za nim ja ruszyłam na stałe z reaktywacją bloga. Teraz z zaciekawieniem oglądam jego kanał na You Tube Modny Tata Plus. Pokazuje tam w normalny, ludzki sposób rodzinne życie.

No i jesteśmy. We wspólnym mini projekcie, gotując smaczną propozycję dla Maluchów. Lecz nie tylko ;) Kotlety z kalafiora to rewelacyjny pomysł na obiad dla całej rodziny. Warzywa + kasza jaglana – IDEALNIE !

Jestem pewna, że sam film będzie doskonałą wskazówką co do przepisu, ale obiecuje, że już niebawem na blog wrzucę dokładną recepturę przygotowania tych kotletów.

Dajcie znać czy Michał dał radę…albo ja ;) Na pewno było wesoło i ciekawie, ponieważ przedyskutowaliśmy między garnkami sporą porcje rodzicielskich tematów.

Spory były przy temacie przedszkola – czy jest ok przed 3 rokiem życia. A jak W y uważacie? Michał posłał Miśka dopiero teraz, a ja Antosia puściłam do żłobka, kiedy miął 1 rok i 8 miesięcy.

Miłego oglądania :*

Michał – dziękuję za zaufanie – w końcu od mojego MasterChef’a minęły 4 lata :)

ps

Z łezką w oku oglądam obecną edycję. Fajnie było, nadal wspomnienia buzują, a ja z rumieńcami przypominam sobie te wszystkie emocje. Co będzie w tajemniczej skrzynce, czy zdążę ugotować…czy może tym razem odpadnę lub będe w najlepszej 3. Stres i maksimum możliwości zrealizowanych w godzinę.

FILM :)

https://www.youtube.com/watch?v=3qi4IqKJJfQ&t=331s

 

IMG_9392 IMG_9420 IMG_8776 IMG_9408

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *