SUKIENKA MAXI

Nowy Nissan Micra

Tak, tak, to kolejna stylizacja inspirowana energią i mocą Nowego Nissana Micra. W poprzednim wpisie wymieniałam czym zaskoczyło mnie pozytywnie to auto. Zerknijcie –> TU W dzisiejszej stylizacji odzwierciedliłam klasę i dozę szaleństwa jaką zaproponował Nissan w nowym modelu Micry.

Sukienka, która wybrałam pochodzi z kolekcji polskiej marki Chaos by Marta Boligłowa, która wybrałam z szerokiego asortymentu butiku Warsaw Concept Store w warszawskiej Galerii Mokotów.  Świetna kolorystyka i ponadczasowy fason sukni maxi idealnie wpasował się w moją wizję ducha Micry. Mocna, kobieca, niezbędna i zawsze zrobi wrażenie. Aby nieco wyostrzyć stylizację, dobrałam oversiz’ową biker jacket z Mango. Ta kurtka jest w mojej garderobie od niedawna, ale wiem, że pozostanie już w niej na zawsze. Jest absolutnie bezbłędna. W stylizacji wykorzystałam buty wyciągnięte z czeluści garderoby ;) Ale nie ukrywam, te kolorowe sandałki z Desire nieraz mnie ratowały ;)

Kiedy następnym razem będziecie mijać Nową Micrę na drodze, wyobraźcie sobie, że prowadzicie to auto i dajcie znać czy to widzicie :)

A ja może przekonam się ponownie do sukienek, ponieważ ostatnio mam takie nastawienie, że sukienka to w sumie takie lenistwo w ubraniu się. Narzucę sukienkę, burty i ready. Chyba za mało skomplikowane dla mnie. Szczególnie, że komponowanie dobrych ciuchów sprawia mi z dnia na dzień coraz większą frajdę.

LOOK:

  • sukienka – CHAOS by Marta Boligłowa/ Warsaw Concept Store
  • kurtka – Mango
  • buty – Desire

foto by Krzysztof Adamek

IMG_4524 kopia IMG_4561 kopia IMG_4603 kopia IMG_4499 kopia IMG_4622 kopia IMG_4530 kopia IMG_4510 kopia IMG_4435 kopia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *