SWATCH

Swatch by me

Jeszcze niedawno na mojej ręce można było zobaczyć tylko jeden zegarek – ten który podarował mi mój Mężczyzna, w momencie, kiedy wróciłam do domku z Naszym nowonarodzonym Synkiem. Ten zegarek jest dla mnie najpiękniejszy na świecie i ma dla mnie ogromne znaczenie. Jest elegancki. Na co dzień więc bywa, że zostaje w domu. Dzięki firmie Swatch w moim kąciku biżuteryjnym pojawił się zegarek sportowy, kolorowy, uzupełniający streetowe stylizacje.

Otóż Swatch wprowadził do swojej oferty super opcję ! Pośród ogromnej ilości opcji można skomponować swój własny, unikalny zegarek. Personalizacja bliskich sercu przedmiotów to cudowny trend ostatniego czasu. A tym bardziej jeśli jej efekty możemy zobaczyć w postaci zegarka. W kolekcji Swatch by Me można wybrać pośród dwóch wielkości kopert, wielu kolorów kopert, ogromnej ilości kolorowych pasków i reszty dodatków. Mój wybór skoncentrował się dookoła koloru czerwonego <3 Na zdjęciach możecie zobaczyć moją kompozycje.

Sami zobaczcie jak to świetna zabawa i spersonalizujcie swój zegarek -> tu ! SZTOS !

A stylizacja – nic prostszego i bardziej urzekającego. Biała koszula, idealnie skrojone cygaretki, tenisówki i dodatek w postaci ciekawego zegarka. Niby biała koszula. Jednak znalezienie takiej, która od razu pokazuje klasę i jakość to trudna sprawa. Ta koszula spod marki Entelier, to szyk sam w sobie. Świetny krój ( szeroka, długa – idealny over size ) do tego detale. Marlent ( wysoki stan, prosta nogawka ) to spodnie, które zazwyczaj kojarzone są z lookiem biurowym – tu połączone z różnymi butami – nadają się na event, do pracy i do codziennych obowiązków. Mają wysoki stan i doskonałą długość. Tak zakochałam się w kobiecej prostocie tego zestawu, że wykorzystałam go nie tylko udając się na spotkania biznesowe, ale również na wieczorny event. Zamiast białych trampek założyłam wysadzane kamieniami botki.

Look:

koszula – Entelier Clothing

spodnie – Entelier Clothing

zegarek – Swatch

buty – Gucci

IMG_1937 IMG_1976 IMG_1952 IMG_1946 IMG_1953 IMG_1954 IMG_1957 IMG_1988 IMG_1981

Komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *