TIULOWA SPÓDNICA

W stylu KUO'S

Uwielbiam odwiedzać miejsca, które mogę Wam polecić z całego serca. Pełen profesjonalizm, przepiękne wnętrza i przede wszystkim widoczne efekty nietuzinkowych kuracji. KUO’S Professional to marka profesjonalnych kosmetyków z 25 letnim doświadczeniem. A miejsce, które widzicie na zdjęciach to stworzony przez nią instytut doboru personalizowanych formuł do pielęgnacji twarzy i ciała. A moja stylizacja to pomysł na tiulową spódnicę – tiulowa spódnica – moje marzenie od dawna.

Wyselekcjonowane w długoletnim procesie badawczym preparaty KUO’S zawierają wysokie stężenia substancji aktywnych, których działanie radykalnie wpływa na stan skóry twarzy. Sztuka kompilacji owych składników wymaga od Ekspertów Pielęgnacji KUO’S poznania alchemicznego sekretu marki: tworzenia indywidualnej formuły dla konkretnej twarzy.

Zainspirowana spokojem, jaki dają zabiegi w naszym zabieganym życiu, stworzyłam stylizację na bazie spódnicy tiulowej tak lekkiej jak lekkie jest samopoczucie i relaks, który doznałam w KUO’S.

Spódnica, która tworzy ten look, to moja zdobycz z targowiska w Tel Awiwie. Wiec bardzo chciałabym podać Wam jej markę, lecz jest to niemożliwe :) Do niej dobrałam oversiz’owy sweter od Tally Weijl oraz surowe kozaki.

Look:

  • spódnica – …jakiś izraelski Twórca
  • sweter – Tally Weijl
  • t-shirt – This Is Not Clothing
  • kozaki – Ralph Lauren
  • pasek – Levi’s
  • zegarek – Bulova

 

foto by Krzysztof Adamek

IMG_0091 kopia IMG_0154 kopia IMG_0165 kopia IMG_0123 kopia IMG_0176 kopia IMG_0162 kopia IMG_0100 kopia IMG_0224 kopia IMG_0250 kopia IMG_0194 kopia IMG_0287 kopia IMG_0296 kopia IMG_0276 kopia IMG_0219 kopia IMG_0161 kopia IMG_0067 kopia

Komentarze 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *