UWIERZ W SIEBIE

Lady Speed Stick

Mogłabym napisać, że adresuję mojego bloga, Dziewczynom pewnym siebie, Kobietom, które znają swoje miejsce w życiu, odnalazły swoją drogę. Ale nie wiem, czy tylko na tym mi zależy. Ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że wszystko to co spotka Nas po drodze do spełnienia i spokoju, jest najbardziej wymagające i trudne.

Chciałabym, aby ten wpis stał się punktem, do którego każda z Nas może wrócić i przypomnieć sobie, że tylko Nasze wybory kształtują Naszą przyszłość. Codziennie podejmujemy decyzje, które wpływają na nią, miejmy więc odwagę sprawić, aby życie było zgodne z Naszymi przekonaniami.

I nie mówię tu, że mamy przedkładać własną wygodę, satysfakcję i czas ponad rodzinę, za którą również ponosimy odpowiedzialność. Ale miejmy odwagę podejmować decyzje – nawet te małe, które sprawią, że bedzie Nam samym dobrze, przyjemnie.

Uwielbiasz cappuccino – wypij jedno dziennie, nie masz czasu na słuchanie ulubionej muzyki – kup sobie słuchawki i noś w torebce. Masz ulubione kosmetyki – znajdź zawsze czas, aby właśnie te kupić.

Miejsce, w którym obecnie się znajduję zawdzięczam swojemu uporowi i pomysłom, które pojawiały się w głowie. Nie miałam planu, nie miałam wytyczonej ścieżki realizowania poszczególnych etapów w życiu. Ale zawsze miałam w głowie jedno. Chciałam być spokojna i czuć się bezpiecznie. Jako kobieta, zależało mi na niezależności finansowej, potrzebowałam swojej dziedziny życia, dzięki której zawsze sobie poradzę.

I wcale nie planowałam, że pójdę do MasterChefa, że blog da mi możliwość rozwoju zawodowego, że każdy kolejny pomysł i projekt uświadomią mi, że mam duże możliwości. A tym bardziej, z własnego doświadczenia, nie sądziłam, że można spotkać na drodze tyle osób, które dostrzegą w Tobie to, czego Ja sama w sobie nie widziałam.

Największe projekty, które zrealizowałam do tej pory, wcale nie powstały na mocnej bazie mojego doświadczenia zawodowego. Największe moje sukcesy powstały na bazie absolutnego zaangażowania w powierzone zadanie i radości z tworzenia.

Proszę więc Ciebie o jedno – jeśli ludzie powtarzają Tobie, że coś robisz świetnie, że jest to wyjątkowe i sprawia innym i Tobie radość – to uwierz w to, uwierz, że warto spróbować. Doświadczenia nikt Tobie nie zabierze, a możesz tylko zyskać satysfakcję, że się nie bałaś, że to zrobiłaś. Taka podróż nie jest łatwa, ale warta wysiłku.

I dlatego wzięłam udział w kampanii Lady Speed Stick. Siła, stawianie czoła problemom, odwaga i walka o spokój ducha to właśnie cechy, które Ja chcę wspierać i wspiera je również Lady Speed Stick. Linia dezodorantów Invisible Protection charakteryzuje się działaniem 24/7. Poza tym jest dostępna w formie roll-on, żel, stick oraz spray. Czyli dostosowana do każdej z Nas, aby każda z Nas czuła się bezpieczna i gotowa podjąć te codzienne i te wyjątkowe wyzwania.

 

Moim ulubionym powiedzeniem jest :

„Każda zmiana prowadzi do rozwoju“ Nawet jeśli uważasz, że to zmiana na gorsze, to i tak tylko chwilowo.

Bądź odważna, słuchaj ludzi i obserwuj, zauważaj to co sprawia Tobie radość i spokój.

Dasz radę, jesteś silna.

I uwierz mi, ja też nie sądziłam, że spotkamy się w tym miejscu.

 


Komentarze 4

    1. Bardzo się ciesze, dziekuje ze jesteś tu. Ważne jest dla mnie to, abyśmy wspierały się w naszej kobiecej sile ❤️

  1. Od jakiegoś czasu obserwuje twój profil,jest świetny i jesteś mega fajną kobietką. Każda z nas szuka swojej drogi do niezależności i bycia szczęśliwa.Ja właśnie na takim teraz jestem,choć mam już trochę lat,dojrzałość czasem późno przychodzi.Dziekuje ci ,że jestes

    1. Dziekuje za Twoje słowa. Zrobię wszystko, aby wspierać Ciebie i dawać co raz więcej siły innym ?⭐️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *