WHEN GIRL BECOMES A WOMAN

NEAUVIA #wbezpiecznychrekach

Przed Wami jeden z najbardziej bliskich mojemu sercu projektów, które realizowałam z radością realizowałam w minionym roku. Wraz z marką Neauvia przedstawiam niezwykłą sesję, która miała na celu z jednej strony ukazanie problemu jakie funkcjonuje w świecie medycyny estetycznej i z drugiej strony zachęcenie Was do udziału w niezwykłym konkursie organizowanym przez Neauvia z Domem Mody La Mania.

Problem, na który chciałyśmy zwrócić uwagę to brak świadomości Pacjentek, jakimi produktami mają wykonywane zabiegi medycyny estetycznej. Oraz czy osoby wykonujące takie zabiegi, mają uprawnienia i wiedzę, która umożliwia wykonywanie zabiegów z jak najmniejszym prawdopodobieństwem powikłań.

Moment, w którym Dziewczyna dojrzewa do bycia Kobietą. Dojrzewa do świadomości potrzeby dbania a swoją przyszłość. O przyszłość swojej młodości. Przed Wami rewelacyjna opowieść właśnie o chwili, w której Kobiecość nabiera nowego, magicznego wymiaru dojrzałości.

Nie wiem czy wiecie, że 80 % kobiet, które korzystają z medycyny estetycznej nie ma pojęcia, jakimi produktami są wykonywane zabiegi.

To straszne…poddajemy się formie ingerencji w ciałko, a nie raz dokonują tego osoby bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. W dodatku preparatami – owszem tańszymi – lecz bez gwarancji bezpieczeństwa. Dlatego tak bardzo szanuję twórców marki Neauvia. Ich celem jest uświadomienie kobietom, że trzeba wiedzieć jakie preparaty przyjmujemy i trzeba być przekonanym, że osoba, która je wykonuje, ma potwierdzone i gwarantowane umiejętności. 

Akcja #wbezpiecznychrekach objęła już ogrom licencjonowanych gabinetów i klinik medycyny estetycznej. To bardzo ważne. I tam gdzie zobaczysz certyfikat Neauvia wiedz, że jesteście bezpieczna. A ryzyko jakichkolwiek powikłań spada do minimum.
A czy Ty wiesz jakim preparatem ostatnio miałaś wykonywany zabieg ? 

Przed Wami wyjątkowe zdjęcia Krzysztofa Adamka i wyjątkowe suknie La Mania.

Oraz finał projektu – film

realizacja oraz montaż – Franek Horubała

zdjęcia – Krzysztof Adamek

reżyseria, stylizacje, make up – ja / Ania Nowak

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *