Marzenia są po to, aby je spełniać.

To piękne zdanie zostało wypowiedziane przez mojego Tatusia i dało mi siłę do podejmowania decyzji zgodnych z moim sercem. Każde z nas miewa momenty, w których musi wybrać jedną z dwóch, często wykluczających się dróg. Naturalnie otaczają nas przyjaciele, rodzina, praca, dom i wszystkie ich wyobrażenia, które powinniśmy spełniać. I faktem jest, że najczęściej są mądre i zgodne z naszymi potrzebami. Ale bywa, że nie do końca odnajdujemy się w tym wszystkim i  czujemy, że chcemy czegoś więcej, czegoś innego. Być może dlatego wypełniłam formularz do 2 edycji MasterChef, być może dlatego potrafiłam z pasją gotować do 3 w nocy…być może tak miało być …. i chyba tak – ponieważ teraz czuję, że spełniam siebie i teraz z pełnym radości i siły sercem, będę mogła podejmować kolejne ważne kroki w życiu.

Dziękuję Weranda Family http://werandafamily.com , za udostępnienie cudnego miejsca do zrobienia tej wyjątkowej dla mnie sesji  ;) Nie chciałabym oddawać fartucha :) Trzymajcie za mnie kciuki :)

photo: Ania Polakowska / http://itchingeye.blogspot.com

 

I wear:

shirt: Top Secret

pants: Mango

shoes: Supra Footwear

cap:  Wemoto /  http://theavenue.pl/


Komentarze 3

    1. Third Fl;20r&#8w3eoMy wife and i are actually now delighted that Albert could execute his research on account of the strategies he had as a result of your web content. It’s on occasion perplexing to just often be making a gift of methods which a number of people might h…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *