Christmas Set Exclusive

Neo Nail

Magiczny czas przedświąteczny. Domy rozbłyskają lampeczkami, Panie domów planują menu wigilijne, dzici marzą o prezentach, a Panie kosmetyczki nie mają ani jednego terminu wolnego J Często wykonuje manicure hybrydowy w salonach kosmetycznych, ale te 2-3 tygodnie przed Bożym Narodzeniem wydaje się to prawie niemożliwe. Nie tylko z powodu braku miejsc w salonach, ale i z powodu braku luki w moim kalendarzu. Na ratunek przychodzi zestaw do domowego manicure hybrydowego od NeoNail.

Niektórzy mogą pomysleć, że własnoręczne pomalowanie paznokci wydaje sie zbyt trudne, ale osobiście , już tylke razy przygladałam się profesjonalistkom, że wiem krok po kroku jak wykonać mani w domu. Szczególnie jeśli mam pod ręką tak pełny i wystarczający zestaw od NeoNail Christmas Set Exclusive. Pilniki, baza, top, kolory lakierów i nawet waciki. Do tego lampa, którą nieraz widziałam w salonach kosmetycznych. W zestawie załączone są również piękne, zimowe kolory lakierów : Shiny Rose, Hot Cocoa, Rasberry Red, Dark Cherry, Lush Green. Czegoż więcej mi potrzeba. Tylko wieczornej chwili dla siebie w domu, o co znacznie łatwiej, niż w ciągu dnia pracy w okresie przedświatecznym. Taka opcja jest bardzo wygodna. Kiedy mam czas, po prostu wykorzystuję go na zrobienie manicure, bez potrzeby umawiania się na wizytę w salonie kosmetycznym na 2 tygodnie lub dłużej przed terminem.

Czas jest obecnie najdroższą walutą. Jeśli więc cenisz go sobie tak mocno jak ja, pomyśl o zestawie do manicure hybrydowego od NeoNail.

…Swoją drogą jestem zachwycona nową gamą kolorystyczną Diamonds Collecion.

 

A oto mani w paru prostych krokach:

  1. przygotowanie płytki paznokcia i odtłuszczenie
  2. baza i utwardzenie 30 sec
  3. kolor i utwardzenie 30 sec / moga być potrzebne 2 warstwy koloru
  4. top i utwardzenie 60 sec
  5. przemycie cleanerem

 

…i gotowe <3

 

foto by Krzysztof Adamek


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *