JASNA CHOPOK

Winter Music Opening 2018

W czasach liceum i na studniach wyjazdy zimowe były dla mnie absolutną oczywistością. Później wszystko się zmieniło. Nie wiem czy obowiązki, czy wygoda odsunęły mnie od zimowego szaleństwa. Ten wpis poświęcam Słowacji, na zaproszenie, której ponownie trafiłam na stok. I jestem ogromnie wdzięczna za możliwość uczestniczenia w Winter Music Opening 2018 . Jasna Chopok, to miejsce, które ponownie wzbudziło we mnie potrzebę i odczuwanie ogromniej przyjemności z jazdy na snowboardzie.

Zaproszenie na wyjazd pojawiło się zupełnie niespodziewanie, tydzień po moim powrocie z Wysp Zielonego Przylądka. W walizkach leżały nadal stroje kąpielowe…jak sie okazało, przydały się też podczas wyjazdu na Słowację. Trip rozpoczęliśmy od wizyty w Tatralandii, która jest rajem wodnym nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych. W tym kompleksie basenów znajdziecie zarówno mega park wodny dla najmłodszych, bar basenowy, zewnętrzne baseny termalne, ale i tor do nauki surfigu. Ja jeszcze mocno skorzystałam z jacuzzi na dachu i strefy saun:D

15 km od Tatralandii jest Chopok, jeden z największych ośrodków narciarskich w Tatrach Niskich. 50 kilometrów doskonale wyratrakowanych tras, 27 kolejek i wyciągów oraz 12 stref freerideowych, SKI-IN SKI-OUT czyli zakwaterowanie bezpośrednio przy trasach zjazdowych, najnowocześniejsze systemy gondoli o nazwie Funitel oraz możliwość rozszerzenia karnetu mobilnego GOPASS o skipass ważny w czeskim ośrodku Szpindlerowy Młyn oraz w polskim Szczyrku oraz wizyty w Tatralandii.

Ośrodek Jasna Nizne Tatry byłyszczy pośród najlepszych i najnowocześniejszych ośrodków zimowy w Europie. Między innymi dzięki systemowi skipassów, który reguluje ceny tak jak bilety lotnicze. Im bliżej terminu wyjazdu tym ceny wyższe, im mniej osób na stokach tym skipassy są tańsze. Dzięki temu nie tylko możesz zaplanować wyjzd wczesniej w bardziej korzystnych cenach, ale również obserwować jaki trafic jest na stokach. Aplikacja mobilna GOPASS, pozwala również śledzić ilość przejechanych kilometrów oraz daje bieżące informacje na temat atrakcji które odbywają się w  Jasnej.

To były fakty, ale faktem jest też to, że dzięki temu ponownie stanełam na desce i tak mocno rozkochałam się w tym klimacie zmiowym, że już więcej nie pozwolę sobie na taką przerwę od gór. I bardzo możliwe, że właśnie trafię do Jasnej, bo Jasna ma nie tylko zadbane i naśnieżane trasy, ale również stylowe zaplecze imprezowe, które jest dla mnie też ważne.

Główna impreza Winter Music Opening 2018 odbywała się w klubie Happy End oraz nowoczesnych Crystal Bar. Jako goście specjalni zostaliśmy przyjęci niezwykle ciepło. Muzyka , ludzie, koncerty – bajka. Jestem bardzo dumna, że jako jedyna influencerka z Polski, zotałam wytypowana do reprezentowania Nas podczas tak klasowego wydarzenia.

Jasna Chopok I LOVE U <3

photo: reefe | www.reefe.sk

SNOWBOARD LOOK BY SUPER DRY POLAND <3

photo: reefe | www.reefe.sk

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *