NEW YEAR LOOK

Reserved / Badura / W.KRUK

Dzisiaj podsyłam propozycje na pograniczu : świąteczne party / noc sylwestrowa. Nasze Święta staramy się wykorzystać na maxa. Wigilia, Pierwsze, Drugie Święto zawsze razem, wesoło i z pełnym przejedzeniem :) A po tym wszystkim czas na planowanie nocy sylwestrowej :)

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia powoli mija. To były wyjątkowe, rodzinne chwile. Moje ukochane pierogi z sosem śmietanowo-cebulowym na wywarze z karpi, zapach choinki, gwar 6 kucharek w jednej kuchni i śmiechy bawiących się dzieci. Wielu z nas zapiera się przed wpuszczeniem do serca bardzo pozytywnych uczuć, które pojawiają się podczas Świąt. To przykre. Nie warto przed tym uciekać. Te emocje są piękne i generują wspomnienie na lata.

Z pozytywnym nastawieniem ruszam do planowania wyjazdu sylwestrowego.. Tym razem postanowiliśmy z Panem R. ruszyć na krótki, zagraniczny wyjazd. Nie mam pojęcia czy przyjdzie mi spędzić przywitanie Nowego Roku na nowoczesnej imprezie, czy na środku jednej z ulic Tel Awiwu. Jedno wiem, że w mojej torbie znajdzie się miejsce na małą czerwoną sukienkę.

Ten look dedykuję szalonej nocy, która przed nami. Nocy, która ma otworzyć nowy rok, z nowymi postawieniami i jednym najważniejszym celem – spokojem ducha i przejmowaniem sie tylko tym,na co mamy wpływ.

Look:

make up – Anna Rumińska

sukienka – Reserved

buty – Badura

biżuteria – kolekcja szekspirowska W.KRUK

 

FOTO BY KRZYSZTOF ADAMEK

dziękuję salonowi HOUSE & MORE za udostępnienie przestrzeni do zdjęć

IMG_9825 kopia IMG_9755 kopia IMG_9819 kopia IMG_9757 kopia IMG_9725 kopia IMG_9706 kopia IMG_9807 kopia IMG_9719 kopia IMG_9766 kopia IMG_9721 kopia IMG_9665 kopia

 

 

 


Komentarze 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *